Női nagypályás felkészülési mérkőzés

DVTK - ETO 1-2 (1-2)

DVTK: Varga - Sinka, Váradi, Miliczki, Boros - Paranai, Tóth, Vachter, Kovács - Kerekes, Újvári. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Tóth helyett André a 45., Kerekes helyett Szőke a 80. percben

17. perc: győri szöglelet követően Miliczki és Tóth lábán is megpattant a labda, majd utóbbiról a hálóba került, 0-1.
21. perc: középen elpasszolt labdát használt ki a győriek támadója, 0-2.
34. perc: Tóth negyven méteres indításával Borost ugratta ki, aki kapuba lőtt, 1-2.

Fórizs Sándor: - Kiegyenlített játék folyt a pályán, nem éreztem a két csapat közti osztálykülönbséget. Sajnálom, hogy egyéni hibáinkból kaptunk gólokat. Mutatott játékunk nagyon bíztató a jövőre nézve. Az elmúlt hat mérkőzésen sikerült megtalálnom a lányoknak az ideális posztokat, a csapat játékszerkezetét és úgy gondolom kialakult a csapat gerince.

Váradi Cintia: - Úgy érzem, hogy az első félidő elején bátortalanul játszottunk. Utána egyre jobbak lettünk, mind a labdakihozatalban, mind a védekezésben. A második félidőben átvettük a mérkőzés irányítását, és akár meg is nyerhettük volna a mérkőzést, amennyiben a helyzeteinket gólra váltjuk. Örülök ezeknek a felkészülési mérkőzéseknek, mert az hibákat még időben ki tudjuk javítani.

Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán!