Összefoglaló 2018. március 12., hétfő

U15: Grosics Akadémia - DVTK 0-4 (0-3)

Magabiztos, négygólos győzelmet aratott a Grosics Akadémia vendégeként a DVTK U15-ös korosztálya a bajnokság 18. fordulójában. Jordán András együttese Horváth Máté, Filkóházi Dávid, Berki Péter és Králik Mihály találatával szerezte meg a három pontot.

U15 I. osztály 18. forduló

Grosics Akadémia FK - Diósgyőri VTK 0-4 (0-3)

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia. Játékvezető: Fűri Imre (Malya Zoltán, Baranya Tamás)
Grosics Akadémia: Csúri - Nagy T., Kovács A., Hajdú, Jakó, Lénárd, Nagy R., Szűcs Zs., Csorba, Varga T., Rácz. Utánpótlás edző: Kikity Marió
DVTK: Bajnai - Kundrák, Huszák, Porkoláb Be., Králik P., Takács, Horváth M., Csatári, Illés, Berki, Filkóházi. Vezetőedző: Jordán András

Csere: Varga T. helyett Sebestyén a 23., Huszák helyett Erős a 41., Illés helyett Králik M. a 41., Csatári helyett Dankó a 49., Nagy R. helyett Korosztil az 55., Králik P. helyett Kis Orosz a 60., Csorba helyett Botos a 73. percben.
Sárga lap: Nagy R. a 36., Csatári a 47., Botos a 76. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Horváth M. (0-1) a 9., Filkóházi (0-2) a 23., Berki (0-3) a 37., Králik M. (0-4) a 69. percben.