Összefoglaló 2018. március 12., hétfő

U14: Grosics Akadémia - DVTK 0-5 (0-3)

Meggyőző különbségű győzelmet aratott hétvégén a DVTK U14-es csapata a bajnokság 18. fordulójában. A piros-fehér együttes 5-0-ra győzött Gyulán, a Grosics Akadémia vendégeként.

U14 I. osztály 18. forduló

Grosics Akadémia FK - Diósgyőri VTK 0-5 (0-3)

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia. Játékvezető: Krajcsovicz Zsolt (Gyebrovszki György, Andrej Tamás Zoltán)
Grosics Akadémia: Gajda - Lőrincz, Szász, Mohácsi, Csák, Beszedics, Herpai, Megyeri, Krisztin, Vágási, Gyuga. Utánpótlás edző: Halász Lajos László
DVTK: Csernely - Szloboda, Fercsák, Nahaj, Agárdy, Demeter, Drahos, Csorba, Kiss P., Fülöp, Veréb. Vezetőedző: Kiser László

Csere: Herpai helyett Kocsis a 18., Beszedics helyett Halász a 34., Kiss P. helyett Kövesi a 48., Csernely helyett György a 64., Agárdy helyett Hajdu a 65., Drahos helyett Rozgonyi a 65., Krisztin helyett Zsilák a 68., Mohácsi helyett Bakó a 68., Lőrincz helyett Ottlakán a 69. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Nahaj (0-1) a 11., Demeter (0-2) a 17., Fercsák (0-3) a 21., Csorba (0-4) a 43., Fercsék (0-5) az 50. percben.

12. UTE U14UTE U14 17 7 0 10 27 38 -11 21
13. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14KAPOSVÁRI RÁKÓCZI-BENE FERENC LA U14 16 5 4 7 25 37 -12 19
14. PMFC U14PMFC U14 17 1 2 14 10 53 -43 5
15. SIÓFOKI BÁNYÁSZ SE U14 17 1 1 15 16 94 -78 4
16. Grosics Akadémia FK U14GROSICS AKADÉMIA FK U14 17 0 2 15 6 80 -74 2