Összefoglaló 2018. március 12., hétfő

U13: DVTK - Sajóvölgye Focisuli 7-0 (5-0)

Hazai pályán aratott hétgólos különbségű győzelmet a DVTK U13-as együttese tavaszi első bajnoki mérkőzésén. A piros-fehérek ellenfele a Sajóvölgye Focisuli gárdája volt.

U13 I. osztály Észak-Keleti csoport 10. forduló

Diósgyőri VTK - Sajóvölgye Focisuli SE 7-0 (5-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Molnár Gábor (Certicky Mário, Suszter Gábor)
DVTK: Juhász - Ferencsik, Németh Á., Porkoláb Bo., Nagy M., Lőrincz, Üveges, Sipos, Bedő, Fejes, Ferencsik B. Vezetőedző: Lasztóczi Péter
Sajóvölgye Focisuli: Vermes - Lukács, Szlifka, Vermes, Leányvári, Gere, Hajnal, Kapott, Koós F., Ruszó, Vojtkó.

Csere: Juhász helyett Koós Á. a 30., Nagy M. helyett Kollár a 46., Porkoláb Bo. helyett Ináncsi az 50. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Sipos (1-0) a 6., Fejes (2-0) a 11., Fejes (3-0) a 15., Nagy M. (4-0) a 21., Nagy M. (5-0) a 30., Lőrincz (6-0) a 47., Ináncsi (7-0) az 58. percben.