Összefoglaló 2018. május 22., kedd

U14: DVTK - Illés Akadémia 4-2 (1-0)

Az U14 I. osztály 28. fordulójában hazai pályán fogadta a DVTK korosztályos együttese az Illés Akadémia-Haladás gárdáját. A diósgyőri fiatalok izgalmas mérkőzésen arattak 4-2-es győzelmet.

U14 I. osztály 28. forduló

Diósgyőri VTK - Illés Akadémia-Haladás 4-2 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Nagy László (Nagy Gábor, Feledy Roland)
DVTK: Csernely - Veréb, Nahaj, Kiss P., Szloboda, Vajda, Marok, Fercsák, Fülöp, Jurek, Szűcs. Vezetőedző: Kiser László.
Illés Akadémia: Simon - Bogdányi, Knizs, Szaób B., Tama, Kovács P., Bátori-Tóth, Horváth K., Patakai, Iván, Szvoboda. Utánpótlás edző: Németh Richárd.

Csere: Knizs helyett Várnai a 41., Bogdányi helyett Horváth Á. a 41., Kiss P. helyett Kövesi az 51., Szvoboda helyett Bolla a 61., Fülöp helyett Balázsi a 66., Patakai helyett Király a 72., Marok helyett Agárdy a 75., Szűcs helyett a Hámori a 75. percben.
Sárga lap: Bogdányi a 37., Szvoboda az 52., Fercsák a 79. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Fercsák (1-0) a 38., Fülöp (2-0) a 40., Tama (2-1) a 41., Iván (2-2) az 58., Jurek (3-2) a 78., Jurek (4-2) a 82. percben.

13. PMFC U14 PMFC U14 28 6 5 17 31 78 -47 23
14. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 28 6 4 18 36 80 -44 22
15. Siófoki Bányász SE U14 Siófoki Bányász SE U14 28 1 1 26 23 163 -140 4
16. Grosics Akadémia FK U14 Grosics Akadémia FK U14 28 0 3 25 12 151 -139 3