Összefoglaló 2018. június 4., hétfő

U14: DVTK - DVSC-DLA 1-2 (0-1)

Hazai pályán fogadta az U14 I. osztályú bajnokság utolsó fordulójában a DVTK U14-es együttese a DVSC-DLA gárdáját. A diósgyőri fiatalok szoros küzdelemben szenvedtek 2-1-es vereséget debreceni riválisuktól, így a győzelemnek köszönhetően a hajdúsági csapat végzett a dobogó harmadik fokán.

U14 I. osztály 30. forduló

Diósgyőri VTK - DVSC-DLA 1-2 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Jakab Gyula (Sípos Attila, Fülöp Gábor)
DVTK: Csernely - Vajda B., Nahaj, Marok, Szloboda, Veréb, Kövesi, Fercsák, Jurek, Illés, Fülöp. Vezetőedző: Kiser László.
DVSC-DLA: Tömöri - Kuszkó, Lázók, Fábián, Tóth B., Virág, Fekete, Kiss, Székelyhidi, Vajda C., Lénárt. Vezetőedző: Fikker Ferenc Zoltán.

Csere: Fülöp helyett Szűcs a 30., Fekete helyett Harcsa a 33., Vajda B. helyett Sándor a 61., Kövesi helyett Agárdy a 61., Virág helyett Karmacsi a 64., Szűcs helyett Demeter a 71., Marok helyett Ferencsik B. a 71., Vajda C. helyett Krajcsovics a 72., Fábián helyett Széles a 72., Lázók helyett Csábi a 72., Tömöri helyett Lisztes a 72. percben.
Sárga lap: Lázók a 26., Kiss az 55., Kuszkó a 60., Sándor a 73., Tóth B. a 78. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Kiss (0-1) a 16., Lázók (0-2) az 58., Jurek (1-2) a 65. percben.

13. PMFC U14 PMFC U14 30 6 5 19 33 89 -56 23
14. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 30 6 4 20 36 87 -51 22
15. Grosics Akadémia FK U14 Grosics Akadémia FK U14 30 1 3 26 19 161 -142 6
16. Siófoki Bányász SE U14 Siófoki Bányász SE U14 30 1 1 28 26 177 -151 4