Összefoglaló 2023. október 16., hétfő

Női Futsal NB I.: DVTK-Vénusz - Csepel 13-2 (6-0)

Fölényes győzelemmel folytatta szereplését az élvonalbeli futsal bajnokságban a DVTK-Vénusz női együttese. A piros-fehérek ezúttal hazai körülmények között a Csepeltől bizonyultak jobbnak.

Női Futsal NB I., 6. forduló

DVTK-Vénusz - Csepel FC 13-2 (6-0)

Miskolc Városi Sportcsarnok, 100 néző. Játékvezető: Suszter Gábor (Dr. Vigh  Tünde, Skarupa Tamás).
DVTK-Vénusz: Putnoky Z. - Fukler-Váradi C., Lipták A., Kovács A., Molnár E. Csere: Horváth L., Vadász  V., Újvári K., Boda N., Gyarmathy F. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.
Csepel FC: Káli Zs. - Blayer Zs., Palásti  K., Őri B., Pavlik J. Csere: Egyed K., Spéth V. Vezetőedző: Csernik Kornél.

Sárga lap: Pavlik J. a 6. percben.
Gólszerző: Molnár E. (1-0) az 5., Lipták A. (2-0) a 7., Molnár E. (3-0) a 9., Újvári K. (4-0) a 15., Fukler-Váradi C. (5-0) a 15., Kovács A.  (6-0) a 17., Kovács A. (7-0) a 21., Molnár  E. (8-0) a 22., Egyed K. (8-1) a 22., Lipták A. (9-1) a 25., Horváth L. (10-1) a 28., Fukler-Váradi C. (11-1) a 31., Horváth L. (12-1) a 34., Spéth V. (12-2) a 35., Horváth L. (13-2) a 38. percben.

Volodymyr Kolok: - Az elmúlt mérkőzések azt mutatták, hogy a csapat megja már jó szintű futsalt játszik. A rutinosabb játékosok vezérszerepet vállalnak, irányt mutatnak a fiataloknak. Ezen a mérkőzésen is sokat tettek a siker érdekében. A lányok védekezésben és támadásban is kitettek magukért, ezért magabiztos győzelmet arattunk a kevesebb tapasztalattal rendelkező Csepel ellen. Kombinációk után sok gólt lőttünk, egységes csapatként játszottunk. Elégedettek vagyunk a játékkal és az eredménnyel is. Harmadik helyen állunk a bajnokságban, bízom benne, hogy ez további önbizalmat és lendületet ad a lányoknak.