Összefoglaló 2024. január 28., vasárnap

Női Futsal NB I.: Budaörs - DVTK-Vénusz 1-7 (0-2)

Meggyőző különbségű győzelemmel hozta le a három bajnoki pontot Budaörsről a DVTK-Vénusz női futsalcsapata. A piros-fehérek fokozatosan őrölték fel az ellenfelüket, akik az utolsó percben azért a szépítő találatukat megszerezték.

Női Futsal NB I., 15. forduló

Budaörs - DVTK-Vénusz 1-7 (0-2)

Budaörs, Városi Sportcsarnok, Játékvezető: Fodor Zsolt (Ficsor Márk, Fodor Cintia).
Budaörs: Pető B. - Tihanyi A., Buzás E., Polgár A., Kiss Cs. Csere: Galántai N., Kovács K. Vezetőedző: Nagy László.
DVTK-Vénusz: Putnoky Z. - Horváth L., Visnyánszki D., Lipták A., Molnár E. Csere: Gyarmathy F., Szabó L., Bernáth Cs. Vezetőedző: Volodymyr Kolok.

Gólszerző: Lipták A. (0-1) a 9., Lipták A. (0-2) a 20., Molnár E. (0-3) a 32., Visnyánszki D. (0-4) a 33., Horváth L. (0-5) a 35., Bernáth Cs. (0-6) a 39., Gyarmathy F. (0-7) a 39., Galántai N. (1-7) a 40. percben.

Volodymyr Kolok: - Nem ez volt a legjobb meccsünk, de nyertünk. Sok gólhelyzetet hibáztunk el, a befejezéseknél nem voltunk eléggé koncentráltak, ezért sokáig idegen hangulatban telt a találkozó. Az utolsó tíz percre azonban sokat javultunk, háromszor is betalátlunk. Annak pedig külön örülök, hogy ilyen sokat eredményesek voltak ezen a délutánon.