Diósgyőri VTK - MFK Ružomberok 6-1 (2-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Újhelyi Tamás (Balla Levente, Elek Balázs)
DVTK: Orgoványi (Ádám, 46.) - Havasi (Somogyi, 46.), Geréd, Komlós, Mikó (Madarász, 46.), Sain (Szondi, 60.), Katona (Nagy L., 46.), Oláh A., Boros K., Papp S. (Nagy P., 46.), Avery (Krisztin, 46.). Vezetőedző: Bém Gábor

Gólszerző: Avery (1-0) a 21., Hrúziková (1-1) a 27., Papp S. (2-1) a 33., Oláh A. (3-1) a 49., Oláh A. (4-1) az 51., Madarász (5-1) a 81., Nagy L. (6-1) a 81. percben.

Bém Gábor: - Ismét egy mentálisan erős ellenféllel játszottunk, akik szervezetten és agresszívan védekeztek. Ezen a mérkőzésen mi birtokoltuk többet a labdát és a második félidőben felőröltük az ellenfelünket. Sok jó támadást építettünk, amelyekben voltak tudatos begyakorolt elemek és a befejezések is pontosak voltak.