Slovan Bratislava - Diósgyőri VTK 1-2 (1-2)

BVSC Tatai úti sportpálya. Játékvezető: Alafi Beatrix (Szuhodovszki Dávid, ifj. Gakó Tibor)
DVTK: Ádám A. - Komlós (Szolomájer, 46.), Geréd, Havasi, Mikó (Sain, 46.), Madarász, Nagy L. (Katona, 46.), Oláh A. (Smajic, 46.), Boros K. (Myhal, 46.), Nagy P. (Papp S., 46.), Krisztin (Avery, 46.). Vezetőedző: Bém Gábor

Gólszerző: Krascinova (1-0) a 13., Nagy L. (1-1) a 39., Nagy L. (1-2) a 42. percben.

Bém Gábor: - Nagyon jó iramú, magas intenzitású mérkőzést játszottunk egy nagyon jó ellenféllel. Ma a csapat védekezése többnyire rendben volt és támadásban is voltak nagyon jó megoldásaink, amiből rúgtunk két gólt, de voltak még lehetőségeink mindkét félidőben. A mérkőzésen akadtak szikrázó jelenetek, de a lányok mentálisan is felnőttek a feladathoz, amiért dicséret illeti őket.