Összefoglaló 2024. március 25., hétfő

LU19: DVTK - St. Mihály 2-2 (1-2)

Kétgólos hátrányból mentett pontot az LU19-es diósgyőri együttes. A szegedi St. Mihály FC ellen 0-2 után Papp Sára duplájával sikerült egy pontot itthon tartani.

Leány Országos U19-es Bajnokság, 12. forduló

Diósgyőri VTK - St. Mihály FC 2-2 (1-2)

DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Kujbus László (Nyircsák Mónika, Fintor Szilvia).
Diósgyőri VTK: Horváth E. - Kemenyiczki L., Székely E., Papp S., Vadász V., Szondi Zs., Veres V., Kiss D., Mezőssy M., Szolomájer L., Havasi B. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.
St. Mihály FC: Aradi J. - Fischer M., Arnold S., Sovány D., Futaki F., Nagy L., Sajti K., Horváth L., Pálnik J., Balázs E., Rabi R.

Csere: Vadász V. helyett A. Myhal a 46., Horváth L. helyett Bozóki Cs. a 62., Arnold S. helyett Bányi B. a 80. percben.
Sárga lap: Balázs E. a 76. percben.

Bánföldi Zoltán: -  A mérközés nagy részében kiegyenlített játék folyt a pályán,  de ellenfelünk sajnos jól kihasználta hibáinkat. A második félidőben meddő mezöfölényben voltunk. Sikerült kiegyenlíteni és a helyzetek alapján a győzelmet is megszerezhettük volna, de így is szép munka volt 0-2-ről visszajönni a mérközésbe. Gratulálok a lányoknak, hogy volt bennünk tartás és küzdőszellem. Sok jó egyéni teljesítményt láttam.