Történet

90' +3
Véget ért a mérkőzés Véget ért a mérkőzés
82'
Csere: Kispál Tamás helyett Gönczi Sándor Csere: Kispál Tamás helyett Gönczi Sándor
78'
Csere: Takács Kristopher helyett Tóth Dárius Csere: Takács Kristopher helyett Tóth Dárius
78'
Csere: Papp György  helyett Pleszkán Tibor Csere: Papp György helyett Pleszkán Tibor
68'
1-1 Gólszerző: José Cortés

68. perc: Labdaszerzést követően Omarashvili passzolt Cortés elé a büntetőterületen belülre, aki egy átvétel után ellőtte azt a kapus mellett. 1-1 1-1 Gólszerző: José Cortés 68. perc: Labdaszerzést követően Omarashvili passzolt Cortés elé a büntetőterületen belülre, aki egy átvétel után ellőtte azt a kapus mellett. 1-1
60'
Csere: Schildkraut Krisztián helyett Giorgi Omarashvili Csere: Schildkraut Krisztián helyett Giorgi Omarashvili
60'
Csere: Jónyer Kristóf helyett Karika Balázs Csere: Jónyer Kristóf helyett Karika Balázs
58'
0-1 Gólszerző: Csendes Péter Márton

Egy szöglet utáni kavarodást követően Csendes elé került a labda, aki a kapuba lőtte. 0-1 0-1 Gólszerző: Csendes Péter Márton Egy szöglet utáni kavarodást követően Csendes elé került a labda, aki a kapuba lőtte. 0-1