Club Deportivo Estepona Club Deportivo Estepona 1 - 1 Diósgyőri VTK Diósgyőri VTK

VIANA 39'

BÉNYEI 30'
Mérkőzés adatok Beharangozó A mérkőzés Összefoglaló Képtár

Idővonal

Kezdőrúgás
1'
Csere: Alejandro Carrasco - Ransford Selasi
22'
Gólszerző: Bényei Ágoston
30'
Gólszerző: Manu Viana
39'
Csere: Rubén Mesa - Tahiru Awudu
46'
Csere: Manu Viana - Omar Perdomo
46'
Csere: Sergio Moreno - Marco Abreu
46'
Csere: Raúl Caballero - Nando Copete
46'
Csere: Rubén Valdera - Javier Hyjek
46'
Csere: Borja Díaz - Ransford Selasi
46'
Csere: Adrián Expósito - Samu Gomis
46'
Csere: Álvaro Télis - Lucas Pérez
46'
Csere: Robin Lafarge - Lolo Guerrero
46'
Csere: Diego Nieves - Joel Nöller
46'
Csere: Rudi Požeg Vancaš - Jurek Gábor
46'
Csere: Argyris Kampetsis - Bright Edomwonyi
46'
Csere: Elton Acolatse - Pernambuco
46'
Csere: Bényei Ágoston - Francisco Feuillassier
46'
Csere: Holdampf Gergő - Vladislav Klimovich
46'
Csere: Alexander Vallejo - Szamosi Ádám
46'
Csere: Bitok Stephen - Demeter Milán
46'
Csere: Marco Lund - Farkas Dániel
46'
Csere: Szatmári Csaba - Szőke Áron
46'
Csere: Gera Dániel - Csirmaz István
46'
Csere: Artem Odyntsov - Bánhegyi Bogdán
46'
Csere: Szamosi Ádám - Kuznyecov Daniel
80'
Befejezés
90'

Történet

90'
Véget ért a mérkőzés, Estepona - DVTK 1-1 Véget ért a mérkőzés, Estepona - DVTK 1-1
85'
Az ellenfél térfelén eladott labdával meginduló játékos úgy döntött, futott eleget, és 40 méterről kapura ívelt, a labda nem sokkal a keresztléc fölött szállt el
80'
Csere: Szamosi Ádám helyett Kuznyecov Daniel Csere: Szamosi Ádám helyett Kuznyecov Daniel
76'
Edomwonyi került a védők mögé a jobb oldalon, lapos centerezéséről fél lépéssel maradt le középen száguldva érkező Jurek
70'
Diósgyőri szöglet balról, Feuillassier beadását nagy nehézségek árán, de tisztázták a védők, ám Jurek elé került, aki távolról, nagy erővel a keresztlécet találta el
69'
Előbb Feuillassier fordulásból leadott lövését blokkolták a védők, majd Pernambuco bombája került egy hátról szögletre
63'
Munkában a fiatalok: előbb Szőke fejelt ki egy beadást, majd Bánhegyi fogott egy távoli lövést
61'
Klimovich jobbról átemelte a hosszún, a második hullámban érkező Feuillassier elé a labdát, aki kapásból lőtt, de a kapus bravúrral védett
59'
Spanyol szabadrúgás kissé balról, 25 méterről. A távoli lövés a kapu fölött hagyta el a játékteret