Összefoglaló 2024. január 17., szerda

Estepona - DVTK 1-1 (1-1)

Lejátszotta második felkészülési mérkőzését a DVTK a téli edzőtáborban. A CD Estepona ellen Bényei Ágoston fejesével a Diósgyőr szerzett vezetést, amit az ellenfél egy szép lövéssel egalizált. A második félidőben minden benevezett játékosnak játéklehetőséget adott Kuznyecov Szergej, Jurek Gábor megdöngette a keresztlécet is, de az eredmény nem változott, újabb döntetlent játszott a DVTK.

Club Deportivo Estepona - Diósgyőri VTK 1-1 (1-1)

Sotogrande, Santa Maria Polo Club, 10 néző. Játékvezető: Francisco Manuel Jiménez Hidalgo (José Andrés Ariza Torres, Víctor Guillermo Viera Rubianes) - mind spanyol.
Estepona 1. félidő: Diego NIEVES - Alejandro CARRASCO (Ransford SELASI, 22.), Robin LAFARGE, Álvaro TÉLIS, Adrián EXPÓSITO - Borja DÍAZ, Rubén VALDERA - Raúl CABALLERO, Sergio MORENO, Manuel VIANA - Rubén MESA. Vezetőedző: Angel RODRIGUEZ.
Estepona 2. félidő: Joel NÖLLER - Rubén VALDERA, Manuel GUERRERO, Lucas PÉREZ, Samuel GOMIS - Ransford SELASI, Javier HYJEK - Fernando COPETE, Marcos ABREU, Omar PERDOMO - Tahiru AWUDU. Vezetőedző: Angel RODRIGUEZ.
DVTK 1. félidő: Artem ODYNTSOV - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, Marco LUND, Bitok STEPHEN - HOLDAMPF Gergő, Alexander VALLEJO, BÉNYEI Ágoston - Elton ACOLATSE, Argyris KAMPETSIS, Rudi POŽEG VANCAŠ. Vezetőedző: KUZNYECOV Szergej.
DVTK 2. félidő: BÁNHEGYI Bogdán - CSIRMAZ István, SZŐKE Áron, FARKAS Dániel, DEMETER Milán - Vladislav KLIMOVICH, SZAMOSI Ádám, (KUZNYECOV Daniel, 80.), Francisco FEUILLASSIER - PERNAMBUCO, Bright EDOMWONYI, JUREK Gábor. Vezetőedző: KUZNYECOV Szergej.

Gólszerző: BÉNYEI Ágoston (0-1) a 30., Manuel VIANA (1-1) a 39. percben.

30. perc: Požeg Vancaš ívelt középre, ahol Bényei Ágoston megelőzte a kapujából kimozduló kapust, és a hálóba bólintott, 0-1

39. perc: Odyntsov szépen védett egy balról, éles szögből leadott lövést, ám a kipattanó Manu Vianahoz került, és kapásból kilőtte a bal alsó sarkot, 1-1